Іванофранківець провів місяць у Китаї і поділився враженнями від побаченого. ФОТО

Івано-франківський урбаніст Денис Квасов провів місяць у Китаї. Чоловік уже повертається додому, але у соціальній мережі розповів про поїздку і життя в чужій країні. Зізнається, що Україна – найкраща країна. Але Денис переконаний, що подорожувати потрібно, а, насамперед, вчитися чогось нового. Франківець пропонує подорожувати, але не забувати і про рідний дім, передає West News.

“Переварюю враження від місяця в Китаї. 

Народ, немає кращої країни, ніж Україна. Навіть не дивлячись на сніг і номер Іво Бобула в Чернівцях.
Але це не значить, що треба сидіти в свому вишневому садку і чекати, поки настане світле майбутнє. Світ широкий. І там стільки є всього, чому варто повчитися! Особливо в Китаї! Тут за одне покоління рибацьке село на 30000 перетворилось на один з найбагатших мегаполісів світу на 15 млн населення! Тут друга економіка світу. Тут грошей стільки, шо путін з яником навіть не уявляють таких цифр. Ну і ще це країна, яка існує 5500 років!
А ще їздячи по світі – розумієш, яка це всьо фігня – оці кордони, межі, шовінізми… це всьо видумали якісь мудаки, шоб просто гроші збивати.
Не сидіть дома. Подорожуйте. Це навіть крутіше, ніж книги. Але пам’ятайте про свій дім, і що ніхто там за вас порядку не зробить”, – ділиться враженнями Денис Квасов.

Головне фото та інші фото у публікації – з сторінки Дениса Квасова у Фейсбук.

Загрузка...

Comments are closed.