Іванофранківці знову можуть анонімно повідомляти про браконьєрство на водоймах

11.02.2019, 14:28  |  Автор:   Пилипів Ірина

Мешканці обласного центру, у разі виявлення факту злочину, знову можуть анонімно повідомляти про браконьєрство на водоймах.

Оскільки минулого року ГО “Івано-Франківській риболовний клуб” отримував інформацію від громадян, яка зробила вагомий внесок в протидії браконьєрству, громадська організація знову відкрила сторінку по збору інформації про браконьєрство, повідомили WestNews в організації.

“Інформація збирається анонімно та не розголошується на загал”, – наголошують в ГО “Івано-Франківській риболовний клуб”.

Як діяти, якщо виявили браконьєрів:

  1. Телефонуєте:

Рибоохоронний патруль – 0 (800) 50-52-50

Поліція – 102

2. У випадку, якщо додзвонитись у рибоохоронний патруль та поліцію не вдалось, можна зателефонувати на номер: 066 85 84 404

3. Заповнити контактну форму на сайті та надіслати її. 

4. До приїзду поліції та патруля не наближатись до браконьєрів, не подавати виду, що Ви спостерігаєте.

5. Якщо до приїзду відповідних служб браконьєр залишив браконьєрське знаряддя лову на місці – самостійно діставати його не можна.

6. Якщо знайшли браконьєрське знаряддя лову і порушники закону на місці відсутні, не діставайте знаряддя самотужки, а зателефонуйте попередньо та заповніть форму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Дністрі з прихованої труби для зливу витікають нечистоти. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X