WestNews.com.ua

Із дотриманням карантинних вимог: де та яким чином у Франківську проводитимуть богослужіння на Зелені Свята

02.06.2020, 9:44  |  Автор:   Хромей Зоряна

Cьогодні, 2 червня, відбулася оперативна нарада у міського голови Івано-Франківська. На нараді начальник відділу внутрішньої політики Ігор Кінаш розповів, як відбуватиметься відзначення в Івано-Франківську свята Зіслання Святого Духа (Зелених свят), інформує WestNews.

В Івано-Франківську є кілька храмів, які свякуватимуть Зіслання Святого Духа. Зокрема 7 червня богослужіння проведуть у Соборі Святої Тройці, ща на вулиці Громадська, 1 о 10 годині. Богослужіння також відбудеться у храмі Зіслання Святого Духа, що на вулиці Коновальця  (години: 8, 10, 12). І 8 червня храмове свято святкуватимуть у церкві Пресвятої Трійці, що на вулиці Сухомлинського о 12 годині. А також дві парафії православної церкви України: о 9 годині – каплиця Святого Духа поруч міського озера та об 11 годині Храм Святого Духа, що на вулиці Пасічна, 41.

“Хочу зазначити, що з усіма священиками на тему дотримання вимог карантину була проведена бесіда. 10 кв метрів на одну особу – буде враховано. Інші люди, яких буде більше, будуть на вулиці. Значна частина храмів транслюватиме свої богослужіння онлайн”, – зазначив Ігор Кінаш.

Також за словами начальника відділу внутрішньої політики, У Франківську уже є доброю традицією провідувати могили не тільки своїх рідних.

“З 1989 року ми їздимо на Дем’янів Лаз. Враховуючи, що під час Радянського Союзу відвідували ці могили, я думаю, що коронавірус дозволить нам в обмеженій кількості осіб поїхати і цей раз.

Буде подано два автобуси, але вони не будуть безрозмірні. Два атобуси по 22 місця зможуть від’їхати з вулиці Лепкого”, – наголосив Ігор Кінаш.

оперативна нарада 02.06.2020

Опубліковано Русланом Марцінковим Понеділок, 1 червня 2020 р.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Як на Зелені свята курсуватиме громадський транспорт

02.06.2020, 9:44  |  Автор:   Хромей Зоряна

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X