Із півтори сотні клаптиків: у Івано-Франківському перинальному центрі працівники зшили величезний прапор

23.08.2019, 19:21  |  Автор:   Хромей Зоряна

Півтори сотні різноманітних шматочків синього та жовтого кольору зшили докупи, створивши величезне полотнище знамена розміром 2,5 на 9 м.

День Державного Прапора України в КНП «Івано-Франківський міський клінічний перинатальний центр» відзначили особливо: працівники підприємства розгорнули унікальне полотнище українського прапора.

Синьо-жовтий стяг виготовили у стилі «печворк», або «клаптикування». Клаптики тканини для створення прапора принесли працівники з усіх відділів закладу.

У виготовленні прапора з клаптиків медики вбачають певний символізм: як кожен шматочок тканини є часточкою прапора, так і кожен українець є часткою великого українського народу.
З Днем Державного Прапора України!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бійці 10 гірсько-штурмової бригади записали зверушливе відео до Дня Прапора

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X