WestNews.com.ua

Кабінет Міністрів підняв зарплату сімейним лікарям

30.10.2020, 13:31  |  Автор:   Хромей Зоряна

Кабінет Міністрів за ініціативою МОЗ прийняв рішення підвищити з 1 листопада поточного року виплати лікарям первинної медичної допомоги за кожну укладену з пацієнтом декларацію з нинішніх 600,48 грн на рік до 651,60 грн на рік.

Про це повідомив голова МОЗ Максим Степанов.

Також міністр зазначив, що якщо декларацію з сімейним лікарем підписали 1 800 пацієнтів, то працівник додатково отримає близько 7 500 гривень.

При цьому Степанов підкреслив, що через пандемію коронавірусу і зростання кількості хворих, на сімейних лікарі дуже велике навантаження.

“Для нас дуже важливо підтримати сімейних лікарів у цей нелегкий час, зокрема фінансово. Принагідно я би хотів подякувати їм за важку щоденну роботу”, – додав Максим Степанов.

Нагадаємо, наразі медикам, які працюють з хворими на COVID-19, виплачуються до 300% надбавок до заробітної плати. Окрім цього, з 1 вересня поточного року уряд підвищив заробітну плату усім медичним працівникам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:У Франківську 43 школярі хворі на Covid-19

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X