WestNews.com.ua

Калушанин зіграв роль у новому серіалі на телеканалі “СТБ”: коли чекати прем’єру

08.07.2020, 18:54  |  Автор:   Хромей Зоряна

Уродженець Калуша Віталій Ажнов – актор Національного театру імені Івана Франка – зіграв у серіалі телеканалу “СТБ” “І будуть люди”.

Фільм зняли за однойменним романом українського письменника ХХ століття Анатолія Дімарова.

Серіал побудований у формі саги і через призму життя звичайних людей показує турбулентні етапи 20 століття: перша світова війна, революція, прихід радянської влади. Кожен з героїв по-своєму зустрів ці зміни, з точки зору своєї правди, але всіх їх об’єднувало одне — бажання жити, любити і знайти своє місце у новому вимірі історії. Серіал складатиметься з 12-ти епізодів і матиме 12 основних героїв, серед яких — і Віталій Ажнов.

У серіалі йому дісталася роль Володьки Твердохліба — звичайного селянина, неграмотного, проте з великими амбіціями і жагою до влади. Персонаж проходить шлях від звичайного бідняка до голови сільради.  Персонаж вийшов трагікомічним, адже в певній мірі став заручником обставин, тієї історії і того часу.

Презентують серіал уже цієї осені на телеканалі «СТБ». Про героя, якого зіграв Віталій Ажнов, на Фейсбук-сторінці «СТБ» написали так:

“Володька Твердохліб: “Не дождуться куркулі, щоб я лежав, бо я є влада”.

Калушанин зізнався у коментарі «Вікнам», що кінопроцес — один із найдивовижніших, з яким йому доводилося зустрічатися:

«Були дуже круті і талановиті партнери, з якими було приємно працювати. Щодо серіалу, то, на мою думку, це буде дуже крутий серіал, який потрібен кожному з нас. Адже в ньому є все, що може зацікавити глядача: переплетені людські долі, історія та кохання».

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Фільмовий вечір: що подивитися, щоб покращити свій настрій

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X