WestNews.com.ua

У Канаді знову випустять монету у формі української писанки

04.02.2019, 16:42  |  Автор:   Власенко Власта

Королiвський кaнaдський монетний двiр випустить кольорову срiбну монету у формi укрaїнської писaнки номiналом 20 кaнaдських долaрiв.

Про це йдеться на сайті Королівського канадського монетного двору, повідомляє WestNews.

Варто зауважити, що це не перша така монета. Срібна монета у формі української писанки стане вже четвертою “писанкою” у колекції канадського монетного двору. Цього разу вона буде присвячена величезному пам’ятнику українській писанці, розміщеному у канадському місті Вегревіль у провінції Альберта.

“У східній частині міста Вегревіль, Альберта розміщений символ гармонії у формі яйця. 2300 кілограмова писанка – це присвячений століттю Королівської канадської кінної поліції монумент. Це диво комп’ютерного дизайну виконане у кольорах, що вшановують мир, історію та традиції. Наша четверта писанка  – це зменшена версія всесвітньовідомої вегревільського українського пасхального яйця”, – йдеться в описі монети на сайті.

Відомо, що на реверсі монети будуть нанесені кольорові візерунки, а на аверсі – профіль королеви Єлизавети ІІ.

Крім того, монета буде викарбувана із 31,82 г чистого срібла та матиме номінал у 20 канадських доларів. Її випуск почнеться 5 лютого, а загальний наклад складе 5 тис штук.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X