WestNews.com.ua

Канадці визнали, що рівень кваліфікації прикарпатських поліцейських став вищим. ФОТО

28.02.2020, 18:45  |  Автор:   Порепа Петро

Курси підвищення кваліфікації для працівників поліції Івано-Франківщини провели представники Канадської поліцейської місії. Тепер сертифіковані поліцейські зможуть передати навики колегам.

Інформує WestNews із посиланням на сектор комунікації ГУНП в Івано-Франківській області.

Курс пройшли працівники секторів реагування патрульної поліції, працівники Управління патрульної поліції в області та дільничні офіцери поліції – загалом 20-ро осіб. Чотириденна програма передбачала отримання нових знань на тему “Деескалація”. Основна мета курсу  з деескалації – формування взаємної довіри та співпраці  з людиною, вирішення складної ситуації без застосування будь-яких заходів примусу. Навчання складалися як з теорії, так і з практики, під час якої поліцейські відпрацювали різні сценарії. Наприкінці тренінгу учасники склали підсумковий іспит.

28 лютого канадські колеги і начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Володимир Голубош вручили правоохоронцям відповідні сертифікати.

Наприкінці Володимир Голубош подякував канадським колегам і двом перекладачам за передані знання та досвід, а поліцейських привітав із завершенням курсу та побажав успіхів у подальшій службі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шахрай обдурив 24-річну мешканку Рожнятова

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X