WestNews.com.ua

Карантин буде продовжено і запроваджено режим надзвичайної ситуації

25.03.2020, 13:53  |  Автор:   Порепа Петро

Карантин в Україні продовжено до 24 квітня, а на всій території держави введено режим надзвичайної ситуації. Про це йшлося сьогодні, 25 березня, на засіданні Уряду.

Як повідомляє Радіо Свобода, карантин буде продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення уряд ухвалив сьогодні.

За словами Шмигаля, рішення обумовлене тим, що випадки захворювання на COVID-19 вже виявлені в 13 областях та місті Києві.

Також, як повідомляє Zaxid.net, уряд постановив належним чином облаштувати КПП в зонах надзвичайної ситуації з обов’язковим санітарним оглядом громадян та пропуском лише після медичного огляду осіб та дезінфекції транспортних засобів, залучити до роботи на цих пунктах працівників та технічні засоби МОЗ, Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС, Держпроспоживслужби, усі приміщення, дороги та тротуари мають проходити ретельну дезінфекцію, надавати допомогу малозахищеним верствам населення із залученням працівників соціальних служб, громадських і волонтерських організацій до надання допомоги.

За повідомленням МОН, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну. Також передбачаються зміни у проведенні пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На вулиці неможливо заразитися, адже вітер і сонце будуть згубно діяти на вірус

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X