WestNews.com.ua

Карантин по всій країні можуть продовжити

17.03.2020, 22:46  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Рішення щодо можливого продовження карантину прийматиметься в залежності від епідемічної ситуації в країнах Європи та на території України.

Про це повідомляє Українська правда.

“Триватиме карантин з урахуванням епідемічної ситуації в сусідів, в країнах Європейського союзу та на території України. Всі заходи, які ми робимо, сьогодні ми робимо з превентивною метою. В той же час ми не виключаємо введення заходів реагування у разі масового поширення захворюваності на території України

Про можливість продовження карантину ми як МОЗ будемо виходити з позицією до Кабінету міністрів ближче д дати завершення діючого терміну карантину”,- розповів заступник міністра охорони здоров’я головний санітарний лікар України Віктор Віктор Ляшко на брифінгу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міський голова уже завтра планує повністю зупинити роботу громадського транспорту в місті

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X