Катування шумом: франківчани відстоюють власне право на тишу

На сайті електронних петицій до міської влади Івано-Франківська зареєстрували нову петицію. Мешканці вимагають «зобов’язати кафе, та інші подібні заклади усунути порушення, з урахуванням регламенту рівня шуму в житлових будинках», повідомляє WestNews. 

«У разі, якщо мешканцям будинку заважає шум від закладів, розміщених у житловому будинку, потрібно вирішувати питання через санепідслужби. Для цього мешканець повинен надати доступ до свого житла, викликати поліцію і співробітників СЕС і зафіксувати рівень шуму. Поліція складе протокол про адміністративне правопорушення», – йдеться у петиції.

«У разі, якщо власник закладу вирішить схитрувати і, наприклад, зробити музику тихіше на момент приїзду поліції, патрульні повинні опитати сусідів, які підтвердять факт порушення», – додає автор петиції.

golovna

Нагадаємо, на сайті електронних петицій до міської влади Івано-Франківська зареєстрували нову петицію. Мешканці вимагають «скасувати проведення олімпіади з російської мови та літератури на міському рівні».

Окрім того, франківці вимагають запровадити «нічні маршрутки, або режим роботи міського транспорту до опівночі».

 

Загрузка...

Comments are closed.