WestNews.com.ua

Казка для дорослих або що робити коли ти Миколай

Оля Новак мама 12.12.2019, 20:39 

Страшно читати листи до Миколая, коли ти сам стаєш ним. Так, дитинство закінчується тоді, коли ти вночі підкрадаєшся до своїх янголят, щоб покласти подарунки під подушку. Але перед тим ці подарунки потрібно купити, підготувати і що найголовніше – наважитись прочитати лист до святого Миколая, написаний вашим чадом. Діти зараз знають чого хочуть, а магазини і виробники іграшок дивують асортиментом. Тому тут без валер’янки чи чогось міцнішого (тільки не переборщіть) обійтись важко. Можливо, вам стануть в нагоді кілька веселих порад.

Не купляйте подарунки дуже наперед. Ще у листопаді ваше сонечко вмирало за конструкторами «лего» чи ляльками «лол»? Ви сповнені любові і радості, що закриєте цей гештальт, купили подарунок, а в листі з жахом виявили ляльку-немовля з горщиком і ванною.  Перечитавши той лист тричі вздовж і впоперек, піднісши його до світла чи навіть підігрівши над свічкою (все може бути) і не знайшовши таємних послань, ви зрозуміли, що поспішили і Миколай цього року або розориться, або буде довго пояснювати причини своєї забудькуватості.

Спокійно, вихід з цієї ситуації є. Спробуйте розказати дитині, що краще написати декілька позицій і дати Святому вибрати, адже він хоч і трішки чарівник, але є так багато дітей, що подарунки можуть просто закінчитись. Нагадайте дитині, що буквально декілька тижнів вона хотіла іншу іграшку і м’яко спрямуйте до запасного варіанту.

Не менший жах –  це список подарунків на три сторінки або навіть декілька дорогих іграшок може вилитись у проблему для середньостатистичної родини. Тому, пояснюйте дитині змалечку, що дітей багато, а Святий Миколай один і йому та його команді може не вистачити часу/сил/коштів на все, що хочеться.

Можна запровадити сімейну традицію, що частину подарунків просити в Миколая для діток з дитбудинків. Приміром, там дуже багато дітей живуть за однією адресою, і щоб Святому було легше розібратись і не переплутати нічого, ці листи віддають спеціальним організаціям. Кожна дитина може взяти їхнього листа і дописати у свій лист до Миколая, а батьки мають змогу створити казку не тільки своїй дитині і долучитись до доброї справи.

Після того як ви прочитали дитячу творчість і вас відкачали валер’янкою чи що там в хаті вже є, потрібно йти на закупи. Магазинів зараз є стільки, що очі розбігаються, якщо вам замовили щось специфічне, то як кажуть в народі: гугл в поміч. І починається забіг на дальню дистанцію, бо таких як ви щасливців, трохи та й є. Всі прийшли саме сьогодні і розкупили вже омріяну іграшку. Другий-третій-п’ятий магазин і ось нарешті – цей золотий грааль у вас в руках. Тепер сміливо, з відчуттям виконаного обов’язку, можна видихнути і піти за дрібницями: без мандаринок нема свята, тому це «маст хев» до вашого подарунка. Шкарпетки/рукавички ще, щоб ваш діамант не змерз, солодощі (а як без них) – це все запакувати і все, можна відпочити?

Якби ж то. Пам’ятаю, в більш пізньому дитинстві у нас з сестрою була найкраща забавка: знайди подарунки до Миколая швидше, ніж настане то свято. І ми в найкращих традиціях скалолазання знаходили. Роздивлялись, тішились і ставили на місце, а вранці 19-го дивувались і непідробно раділи, таким чином тренуючи всі наші акторські здібності.

Тепер, коли ми з чоловіком стали батьками двох, не побоюсь цього слова, золоток, наше завдання прямо протилежне – сховати так ті подарунки, щоб мої дівчата якнайдовше вірили у диво.

Я довго думала про це і склала невеличкий список непоганих місць:

варіант 1: у пакет з пакетами. Впевнена, більшість з вас мають вдома це сакральне місце, де знаходяться купа пакетів. Поставити всередину ще один, це непоганий спосіб приховати вашу таємницю.

варіант 2: десь на видному місці. Ну погодьтесь, діти перш за все лізуть у шафи та на верхні полиці, але бардак у хаті і розкидані іграшки вони не помічають. Тому, якщо ви не страждаєте перфекціонізмом, можете діяти по аналогії і залишити десь в кутку безневинний пакет чи ящик з подарунком, присипаний про всяк випадок старим одягом.

варіант 3: автомобільний. Якщо у вас є авто, а подарунок не боїться морозу і їзди, то просто залиште у багажнику, головне згадати про нього перед вечором Х.

Ну і нарешті, у найголовніший вечір всі батьки, як одна спільна команда хоч раз в році, не лягають спати раніше за дітей (жарт), а крадуться в темряві, щоб підтримувати віру маленьких людей в диво.

Але найголовніше у цій прекрасній традиції не самі подарунки, правда ж. Найголовніше очі ваших дітей, дитинство, віра в добро і магію. Найголовніше ті відчуття і ваша любов, що ви їх даруєте кожного дня. І запорукою цього ніколи не стануть дорогі подарунки, які забудуться вже за рік чи два. Найкращі спогади – це любов, підтримка і прийняття, які залишаться з вашими дітьми назавжди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПОДОРОЖІ З ДИТИНОЮ: МІФ ЧИ РЕАЛЬНІСТЬ

12.12.2019, 20:39 

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X