WestNews.com.ua

Керівник муніципальної інспекції оприлюднив відео, на якому ванадали розфарбовують свастикою куби у центрі Івано-Франківська

23.02.2019, 16:52  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Муніципальна інспекція з благоустрою міста Івано-Франківська силами свого спецпідрозділу провела розслідування щодо акту вандалізму, який було вчинено в ніч з 20 на 21 лютого на вул. Лесі Українки, інформує WestNews.

Нагадаємо, днями невідомі у центрі Івано-Франківська розфарбували вуличні меблі свастикою СС.

Дякуючи співпраці з Івано-Франківським Національним медуніверситетом вдалося отримати відео, на якому зафіксовано час та осіб, які скоїли правопорушення.

«Для з’ясування особи порушника ми маємо намір також вивчити відеозаписи з камер спостереження інших закладів на вул. Лесі Українки та сусідніх вуличках», – розповів в соцмережі Facebook керівник Муніципальної інспекції Мирослав Федорків.

«Будемо вдячні за будь яку допомогу у пошуку та притягненні до відповідальності вандалів», – додав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від різного ганчір’я до засобів гігієни: франківчани перетворюють каналізацію на звалище. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X