WestNews.com.ua

Кількість хворих коронавірусом у місті продовжує рости: лікарні заповнені на 80%

07.07.2020, 10:05  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

В Україні та в місті протягом місяця продовжує зростати кількість нових хворих на COVID-19.

Про це повідомила на оперативній нараді у міського голови Франківська начальниця управління охорони здоров’я Марія Бойко.

Найбільш уражені люди середнього віку – від 30 до 60 років, як помітно зі статистики, частіше хворіють жінки.

За минулий тиждень в області зареєстровано 350 випадків COVID-19 ПЛР-діагностиикою, померло 2 хворих за минулий тиждень, а також за увесь період 1173 особи одужало.

Після послаблення карантину (5 тижнів) зареєстровано приріст рівний половині кількості хворих, яка була до початку карантину – 445 випадків.

У Франківській ЦМКЛ є 200 госпіталізованих із коронавірсом і підозрою, це 80% ліжок. У ЦМКЛ №1 – 199 пацієнтів, 82,5% заповнення.

“Виписати нікого з пацієнтів неможливо, так як пневмонії тепер стали “капризнішими”, – зазначає жінка.

За одну вчорашню добу в ЦМКЛ поступило 40 пацієнитів, 17 з пневмоніями. Обидві лікарні зараз працюють в ургентному режимі, тобто надають невідкладну допомогу пацієнтам, проводять хірургічні втручання.

В реанімації ЦМКЛ перебуває 6 пацієнтів, 44 на кисневій терапії. У ЦМКЛ №1 – 7 осіб, 24 на кисневій терапії, 5 на “Сіпапі”.

“Така ситуація зберігається впродовж останнього тижня. “За останні 4-5 тижнів маємо постійне зростання кількості госпіталізованих”, – Бойко.

У лікарнях міста проводять діагностику швидкими тестами, ПЛР-діагностикою та ІФА-аналізом.

“Ми хочемо відпочивати, але сьогодні варто утриматись від поїздок закордон. Маски всіх дратують, їх практично перестають носити. Але варто дослухати до правила трьох “з”: уникати закритих приміщень, де важко зробити провітрювання (кінотеатри, офісів), уникати залюднених місць (магазини, базар), уникати задушевних розмов”, – підсумувала Марія Бойко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За добу коронавірусом в Україні заразилися понад пів тисячі людей: де найбільше?

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X