WestNews.com.ua

Кінотеатрам та концертним залам можуть дозволити працювати з 1 липня

19.05.2020, 23:03  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Кабінет міністрів планує дозволити працювати всій культурній сфері, включаючи кінотеатри і концертні зали, на останньому етапі зняття карантину. Попередньою датою розглядають 1 липня.

Про це в коментарі hromadske розповіла тимчасова виконуюча обов’язки міністра культури та інформаційної політики Світлана Фоменко.

“В цілому ми розраховували, що з 1 липня будуть зняті обмеження (на роботу культурних установ), Але ці наші розрахунки і горизонт планування повністю залежать від тієї епідеміологічної ситуації, яка є в державі”, – розповіла вона.

У той же час Фоменко уточнила, що точна дата поки не фіксована і буде залежати від показників захворюваності в Україні.

За словами Фоменко, нормальна робота культурних інститутів може початися тільки в разі зняття повних обмежень на проведення масових заходів.

“Якщо, наприклад, фестиваль ще можна розглядати з можливістю проводити під відкритим небом, то що стосується герметичних приміщень, таких як театри, кінотеатри, філармонії, то треба бути дуже обережним, оскільки в першу чергу треба думати про здоров’я громадян”, – зазначила Фоменко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Поціновувач” мистецтва у Запоріжжі вимагав видалити з вітрини репродукцію картини Модільяні. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X