Кіпр, Данія та Сербія: хто, як і скільки інвестує у розвиток Прикарпаття

06.12.2018, 8:53  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Загальний обсяг прямих інвестицій, залучених в економіку Прикарпаття з початку інвестування, склав 899,1 мільйонів доларів.

Про це WestNews повідомили у Головному управлінні статистики області.  Найбільш значні обсяги прямих інвестицій зосереджені на підприємствах міст Івано-Франківська та Калуша.

У січні–вересні 2018р. в економіку області надійшло 28,9 млн.дол. США прямих інвестицій (акціонерного капіталу), з них переважна частка у підприємства міст Івано-Франківська (25,1 млн дол США) та Калуша (3,7 млн дол)

Зменшення обсягів прямих інвестицій спостерігалось у Коломийському, Калуському районах, місті Яремче і Надвірнянському районі, Тлумацькому, Тисменицькому та Снятинському районах, містах Калуші і Болехові.

Зростання обсягу прямих інвестицій відбулося у Долинському районі та обласному центрі. Інвестиції у промислові підприємства переважали у місті Івано-Франківську, Верховинському районі, місті Коломиї, Тисменицькому, Надвірнянському, Рожнятівськом, Долинському, Галицькому, Богородчанському, Косівському районах та містах Калуші і Болехові. Переважною була частка прямих інвестицій, залучених у підприємства сільського, лісового та рибного господарства у Коломийському, Тлумацькому, Калуському та Рогатинському районах.

У місті Бурштині і Городенківському районі найбільш інвестиційно привабливими для іноземних інвесторів є підприємства оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів, у Снятинському районі – організації, що здійснюють операції з нерухомим майном, у місті Яремче – заклади з тимчасового розміщування й організації харчування.

До слова, прикарпатцям й надалі продовжують боргувати зарплати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Микола Палійчук: «Чинним чиновникам начхати на те, що відбувається в областях і районах»

06.12.2018, 8:53  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X