WestNews.com.ua

Книга франківської письменниці увійшла до списку премії “Книга року ВВС-2020”

01.10.2020, 18:15  |  Автор:   Провальна Наталія

ВВС News Україна оприлюднила список літературної премії “Книга року ВВС-2020”, до якого увійшла книга франківської письменниці Софії Андрухович “Амадока”. Про це повідомляє WestNews із посиланням на сайт видання.

До довгих списків конкурсу Книга року ВВС-2020 увійшли 35 видань у трьох категоріях із понад 80-ти, які подали цього року на конкурс. Відбором займалася редакція ВВС News Україна разом із журі конкурсу.

Фінал конкурсу Книга року ВВС відбудеться у грудні 2020 року. Переможець у кожній номінації отримає грошову премію в розмірі гривневого еквіваленту £1,000.

Книга року BBC — літературна нагорода для україномовних літературних творів, яку щорічно присуджує редакція BBC News Україна за найкращу україномовну книгу, видану минулого року.

Нагадаємо, минулого року в номінації “Книга року ВВС-Есеїстика” перемогла книга франківця Тараса Прохасько “Так, але…”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Книга Тараса Прохаська перемогла у номінації “Книга року ВВС – Есеїстика-2019”

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X