WestNews.com.ua

Книжковий Арсенал: ціна участі та івано-франківські автори.ФОТО

23.05.2019, 22:16  |  Автор:   Власенко Власта

В Києві триває головний літературний фестиваль країни – Книжковий Арсенал. Що цікавого є сьогодні на ярмарку? Що читає Україна і що видають провідні видавництва? Про це можна прочитати в добірках найбільш видимих книжкових продукцій за версією “Рубрики”  та “На часі”.А ось хто ж частково представляє Івано-Франківщину на Арсеналі, – дізнавався WestNews

  1. Видавництво «Дискурсус» ( Василь Карпюк)

Цьогоріч видавництво представило на ярмарку понад 40 найменувань книг. Зокрема, тут представлені такі авторів як Юрій Андрухович з романом «Тут похований Фантомас»

Богдан Ославський з тогорічним бестселлером « 10 брендів найбільш успішних…»

Результат пошуку зображень за запитом "10 брендів ославський фото"

  Степан Процюк з романами «Бийся головою до стіни» та» Інфекція»

Результат пошуку зображень за запитом "бийся головою до стіни фото"

та Ольга Деркачова з «Домом Терези», а такожз новинкою «Переписник пані Мулярової” .

2. Видавництво «Вавилонська бібліотека» (Роман Малиновський)

Це нове, але досить рівневе і успішне видавництво представило Івано-Франківськ книгою Олега Криштопи «10 успішних компаній: нова якість підприємництва  в Україні» та книгою про Кирило-Мефодіївське братство «Братство»

3.Видавництво “Час змін Інформ” на стенді В 3.12.представило поетичну збірку “Сьоме небо” Лесі  Шмигельської. Видавництво “Український пріоритет”  представило два нові романи Ольги Слоньовської від Володимира Шовкошитного, а  видавництво “Фоліо – Володимира Єшкілєва з новим романом “Унія”.

4.На стенді видавництва “Зелений Пес” братів Капранових 25 травня буде представлений роман “Справа про страчений одяг” Василя Добрянського.

5.На Вуличній сцені Книжкового Арсеналу – презентація двотомника вибраних творів  івано-франківця Івана Андрусяка “ФОНЕТИКА ТИШІ” – “М’ЯКЕ І ПУХНАСТЕ”.

Світлина від Івана Андрусяка.

До слова, щоб взяти участь в мистецькому Арсеналі, видавець повинен заплатити за 6 м.кв. приблизно 12-14 тис.грн. , а також подати відповідну заявку на участь. Зробити це дуже просто – необхідно заповнити відповідну  гугл-форму.

Дитячі книжки, історія та топ-новинки – саме такі видання найбільше шукають в Києві на цій масштабній книжковій події – Міжнародному літературному фестивалі, книжковому «Арсеналі», який зібрав тисячі книжок, понад 150 українських видавницт і авторів із 30 країн світу. Протягом чотирьох днів відвідувачі можуть не лише купити книги, а й побувати на їхніх презентаціях і послухати авторів. Загалом – майже півтисячі подій, серед яких – зустрічі з українськими та іноземними письменниками, автограф-сесії, ярмарок ілюстраторів. Арсенал триватиме до 26 травня.

Читайте також: У КИЄВІ СТАРТУВАВ ФЕСТИВАЛЬ “КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ”. ПРОГРАМА

 

23.05.2019, 22:16  |  Автор:   Власенко Власта

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X