WestNews.com.ua

КНП “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня” має нового очількика

05.06.2020, 15:14  |  Автор:   Хромей Зоряна

4 червня Департамент охорони здоров’я видав наказ, яким із 5 червня виконуючим обов’язків генерального директора комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня” призначено завідуючого лор-відділення Семанюка Володимира Петровича.

Про це сьогодні, 5 червня, повідомила перша заступниця голови Івано-Франківської ОДА Марія Савка під час онлайн-брифінгу, інформує WestNews.

“Цим же наказом увільнено від обов’язків Кутурбаша Радислава Йосиповича. Даний наказ виданий на підставі затвердженого рішення обласної ради.

Я хочу наголосити на тому, що Кутурбаш Родислав Йосипович здійснював керівництво майже 30 років. Наразі пан Радислав працює на посаді заступника медичного директора із поліклінічної роботи та реабілітації.

Рішення про прихначення Семанюка Володимира Петровича призначено для врегуювання ситуації конфліктних моментів, які ми відчуваємо в колективі лікарні”, – повідомила Марія Савка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Минулої доби у Франківську коронавірус виявили у дитини

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X