WestNews.com.ua

“Кохання в запропонованих обставинах”: Марія Вайно у Франківську презентувала новий роман. ФОТО

30.09.2020, 16:14  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Сьогодні, 30 вересня, в Івано-Франківську відбулась презентація роману в новелах Марії Вайно “Нотатки її життя або кохання в запрпонованих обставинах”, інформує кореспондентка WestNews.

“Книжка читається дуже легко, її можна прочитати за одну ніч, саме так я і зробила.
Мені сподобалось відчуття цієї книги, доля головної героїні не є легка, але вона проходить шлях свого становлення.

Її відношення заставляє розуміти, що щоб не сталось треба йти далі.

Я прослідкувала три генарції: в книзі є і про долю моєї мами, про моє життя і життя моєї доньки. Вважаю, що на цій книжці треба виховувати молодих дівчат”, – розповіла модератор презентація Олена Дутка.

“В нас багато жіночої прози, але мало доброї. Марія – одна з тих письменниць, яка говорить про людське, біль втрати, радощі. Комплекс жіночого болю, внутрішнього бажання вирватись дає в результаті щирий і сповідальний роман”, – зауважив Євген Баран.

Довідково:

Українська письменниця, народилася на Рогатинщині Івано-Франківської області 13 березня 1956 року. Закінчила Чернівецький університет, філологічний факультет. Отримала фах філолога, за спеціальністю: українська мова та література. Працювала вчителем, старшим викладачем Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності; співпрацювала з видавництвами як літературний редактор. Працювала редактором на Першому Національному телеканалі. Мешкає і працює в Івано-Франківську.

Друкується з 4-го класу. Автор 10-и художніх книжок: поезія, проза, кіносценарії. Автор книг «Терпкість» (поезія, 1992), «Паводок» (новели, 1992), «Нитка Аріадни» (поезія і новели), «Чоловік у кредит, або Четвертий варіант» (кіносценарій, 2000), «Теплий двір, або Рапсодія струнного квартету» (роман у новелах) (2001), «Свекрушина» (кіносценарій, 2001), «Жінка з келихом дощу» (вибране, 2006), «Згорток на лавці» (поезія, 2006).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Коломиї відкрили театральний сезон виставою у незвичній локації. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X