Колишній головний екоінспектор Прикарпаття хоче відсудити у міністра мільйон гривень

Колишній очільник екологічної інспекції Івано-Франківської області Ігор Стефурак вважає своє звільнення незаконним, тож йде до суду. Він хоче відсудити у Міністра екології Остапа Семерака мільйон гривень за образу честі й гідності.

Як відомо, у травні цього року на Прикарпаття з робочим візитом приїхав міністр екології Остап Семерак. Оглянувши стан вирубки лісів на Косівщині, міністр пообіцяв негайно звільнити начальника обласної екологічної інспекції Ігоря Стефурака. Втім, наказ про звільненняз’явився аж під кінець травня.

Однак чиновник з таким рішенням міністра не погодився та звернувся до Нацагентства з питань держслужби і 5 вересня добився скасування наказу про своє звільнення, повідомляє WestNews із посиланням на Бліц-Інфо.

«Саме по собі рішення Семерака немає підгрунтя щоб мене звільнити. Він приїхав перевіряти роботу НПП «Гуцульщина» і мене зробили винним та перевели стрілки. Він вже мав заготовку. Я вважаю, що в своїй роботі Семерак не керується державницькою позицією, а  інтересами кланів і лісової мафії», – запевняє Стефурак.

Колишній чиновник розповідає, що не зупиниться тільки на рішенні про відновлення на посаді, а піде далі. А саме, подасть на Остапа Семерака до суду за образу честі і гідності та вимагатиме компенсацію у розмірі одного мільйона гривень.

«Не дозволю, щоб хтось об мене витирав ноги. В мене репутація чесної ділової людини, а якийсь там Остап Семерак зробив з мене злодія», – обурються колишній високоподовець.

stefur-640x400

Читайте також: На Прикарпатті внаслідок недбалості лісників зрубано деревини на 4 млн грн.

Загрузка...

Comments are closed.