WestNews.com.ua

“Коло підтримки”: як франківський Карітас співпрацює з ОТГ

16.01.2020, 17:22  |  Автор:   Менів Андрій

У четвер, 16 січня франківський Карітас організував Майстерню щасливої сім’ї “Коло підтримки”.

На заході організатори презентували результати співпраці з об’єднаними територіальними громадами, а саме – Брошнів-Осадська ОТГ, Тлумацька ОТГ, Делятинська ОТГ та Загвіздянська ОТГ. Саме ці ОТГ стали партнерами Карітасу у роботі з сім’ями та дітьми, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Робота тривала протягом п’яти місяців. Працювали з батьками, дітьми та соціальними педагогами. Проводили різноманітні тренінги та майстер-класи. Як наприклад, цикл тренінгів “Свідоме батьківство”, “Тайм-менеджмент для батьків”, реколекції для подружніх пар при недільних школах, Школа особистісного розвитку підлітка, недільна школа для дітей, екскурсії для дітей, тренінги з основ волонтерського руху.

“З часу створення ОТГ ми почали співпрацювати з Карітасом. Співпраця принесла велику позитивну історію у нашу громаду. Діти, які знаходяться у складних життєвих обставинах починають почувати себе більш вільними. Ми спільно з Карітасом проводимо багато акцій, робили і опитування між людьми, щоб вони розповіли чого вони очікують від співпраці. Ми залучили приблизно 40 сімей до проекту “Коло підтримки”, – каже заступник міського голови Тлумацької ОТГ Ігор Мандар.

На заході був присутній Митрополит та Архієпископ Івано-Франківський Кир Володимир Війтищин, який благословив Карітас та ініціативні ОТГ на продовження такої надзвичайно важливої праці. 

“Сьогоднішній день присвячений сім’ї та родині, а ще тим питанням які є дуже важливими саме зараз. Ми маємо розуміти, що зберегти любов і підтримку у сім’ї є найважливішим завданням”, – каже Владика Володимир Війтишин.

Директор франківського Карітасу отець Володимир Чорній наголосив на важливості такої співпраці з ОТГ, адже завдяки їй Карітасу вдалося активізувати участь громад ОТГ у допомозі вразливим сім’ям, дітям та молоді, які опинилися у складних життєвим обставинах та не в змозі впоратися з проблемами самостійно.

“Заходи, які проводилися в рамках проекту були направлені на формування навичок батьківської відповідальності, на формування здорових стосунків у сім’ї, тренінги сприяли свідомому вибору майбутньої професії у підлітків, формували активну громадську позицію, розвивали волонтерство та соціальне служіння”, – розповідає отець Володимир Чорній.

Після офіційної частини для дітей працівники Карітасу провели тренінги та майстер-класи. Дорослі також взяли участь у майстер-класах – і вже мають готові оздоблені баночки на Водохреща та Стрітенські свічки. 

Далі одна група дітей відправилися на ковзанку під відкритим небом, інша група – у розважальний комплекс “Чубі Бум”. 

Співпраця франківського Карітасу з ОТГ діяла у рамках проекту “Коло підтримки” завдяки фінансуванню фонду Джинджер UCEF та Львівської освітньої фундації. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Івано-Франківську пройде XXХ Міжнародний фестиваль естрадно-спортивного танцю «ФЕСТ-2020»

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X