WestNews.com.ua

Коломийщина стала лідером з утворення ОТГ в Івано-Франківській області

21.11.2018, 10:31  |  Автор:   Власенко Власта

Коломийщинa стaлa лiдером з утвoрення об’єднaних територiальних громaд в Івано-Франкiвській областi, повідомляє WestNews.

На цьoму нагoлосив викoнавчий директoр Агенцiї рoзвитку ОТГ Прикaрпаття Максим Чопей.

«Слiд вiдзначити, що першу громаду на Прикарпаттi та одну з найперших в Українi – Печенiжинську ОТГ – було утворено саме в Коломийському районi. Мiсто Коломия також стала в авангардi процесу об’єднання. Це – перша громада на Івано-Франкiвщинi з адмiнiстративним центром в мiстi обласного значення та п’ята – в Українi зокрема. Окрiм того, вже тривалий час у Коломийському районi функцiонують й Нижньовербiзька, Матеївецька, а також П’ядицька ОТГ. Загалом, цей район задав темп та динамiку утворення громад на Прикарпаттi», — пiдкреслив виконавчий директор агенцiї.

Як вiдзначив експeрт, на Кoломийщні вже утвoрено сiм територіiальних громaд.

«До цього списку ще додалися Коршiвська громада, яка 23 грудня пiде на перші вибори голiв та депутатiв ОТГ, а також Корницька, яка сьогоднi прийняла iсторичне рiшення щодо утворення об’єднаної територiальної громади», — додав Максим Чопей.

До слова, на Прикарпатті створюється одна з найбільших ОТГ в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 47 політичних партій допущено до місцевих виборах ОТГ у Івано-Франківській області

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X