WestNews.com.ua

Команда Chernikova взяла участь у інтернаціональному тижні моди в Королівстві Тайланду. ФОТО

11.12.2019, 13:47  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Нещодавно команда Chernikova завітала на інтернаціональний тиждні моди в Королівстві Тайланду.

Своїми успіхами поділились на сторінці у Фейсбук.

Сказати що ми залишились безкінечно щасливі це не сказати нічого. Що ми робили? Працювали з тайським шовком ручної роботи, представляли в Бангкоку дві колекції: українську та з тайського шовку. Ми провели чудовий тиждень з командами 60 країн, їх амбасадорами, дизайнерами, моделями та стилістами, відвідали кілька екскурсій цим неймовірним містом, а особливе місце в нашій душі посіла фабрика шовку в Ayutthaya. Ми бачили кокони шовкопрядів, нитку, фарбу, фантастичні вишивки, всі процеси зсередини, величезні картини старовинних художніх полотен, багато різноманітних ткацьких верстатів, тайські танці та привітних тайців що ділились з нами цим всім. Зустріли безліч нових цікавих людей, міс країни кожної країни та познайомились з малазійським всесвітньовідомим fashion дизайнером JIMMY CHOO

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Троє коломиян здобули друге місце на міжнародних змаганнях з брейк-дансу. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X