WestNews.com.ua

Команда КФВ стала переможцем регіонального етапу Студентської баскетбольної ліги України. ФОТО

30.11.2018, 10:38  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У Івано-Франківську чотири чоловічих баскетбольних команди, а саме Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника, Івано-Франківську національний медичний університет, Івано-Франківський технічний університет нафти і газу та Івано-Франківський коледж фізичного виховання, визначали найсильнішого на першому етапі Студентської баскетбольної ліги України Таскомбанк.

У заключному турі, який відбувся 29 листопада, «фізкультурники» без особливих проблем переграли команду ІФНМУ – 96:38. У іншому матчі ІФНТУНГ без особливих проблема переміг ПНУ (70:46), інформує WestNews.

У підсумку, загальну перемогу, за підсумки трьох турів, здобули студенти Коледжу фізичного виховання, які завершили регіональний етап зі 100-відсотковим показником – три перемоги у трьох поєдинках.

Додамо, що тільки переможець групи отримав путівку до наступного етапу змагань. Саме там команда ІФКФВ зустрінеться з представниками інших областей, де захищатиме честь Прикарпаття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Єдині в Україні! Команди франківського коледжу фізвиховання успішно змагаються в чотирьох лігах. ВІДЕО

 

 

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X