WestNews.com.ua

Комфорт, стандарт та економ: «Укрзалізниця» розділить пасажирські поїзди на класи

10.08.2018, 21:02  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

До кінця літа «Укрзалізниця» планує розділити поїзди на три класи – комфорт, стандарт і економ.

Про це в інтерв’ю delo.ua повідомив начальник департаменту пасажирських перевезень далекого прямування «Укрзалізниці» Олександр Красноштан.

Він зазначив, що «Укрзалізниця» завершує узгодження змін з Мінінфраструктури і планує запровадити розподіл поїздів на три класи до кінця літа. За словами Красноштана, якість вагонів буде залежати від класу поїзда.

У поїздах класу комфорт будуть нові вагони, які експлуатуються менше 10 років, обов’язково з біотуалетами та кондиціонуванням. У таких поїздах будуть лише купейні вагони та СВ. Їздитимуть вони зі швидкістю щонайменше 70 км/год. і прибуватимуть у найзручніший час.

Новий купейний вагон класу комфорт (фото «Укрзалізниці»)

У поїздах класу стандарт, крім купе та СВ, будуть плацкартні вагони хорошого рівня з кондиціонером та з біотуалетом. У цих поїздах буде швидкість менша, ніж 70 км/год.

Звичайний купейний вагон стандртного класу (фото «Укрзалізниці»)

В економ-поїздах будуть найстарші вагони, часто плацкартні і без біотуалета та кондиціонера.

Плацкартний економ-вагон (фото «Галас»)

Красноштан зазначив, що «Укрзалізниця» сама встановлюватиме ціну квитка на поїзди класу комфорт і стандарт, а ціни на потяги класу економ регулюватиме держава.

Нагадаємо, Укрзалізниця планує підвищити вартість квитків у жовтні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чипси, сухарики та арахіс: “Укрзалізниця” розповіла, чим годуватиме пасажирів

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у FacebookInstagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X