WestNews.com.ua

Комісія проголосувала за повноцінне відновлення громадського транспорту у Франківську: усі зміни

22.05.2020, 8:48  |  Автор:   Менів Андрій

У п’ятницю, 22 травня, в Івано-Франківську відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо пом’якшення карантинних обмежень, пише WestNews.

««Щодо пом’якшення карантинних заходів, то комісія вирішила з 22 травня:

– проведення спортивних заходів (до 50 осіб і без глядачів);
– проведення релігійних заходів (не більше 1 особи на 10 м.кв.);
– діяльність готелів – без ресторанів;
– роботу закладів охорони здоров’я, що надають стоматологічні послуги.

Є пропозиція це включити. Окрім того, відновити з 1-го червня закладів дошкільної освіти Івано-Франківської ОТГ. Не менше 10-ти закладів, я підкреслюю. П’ять – це замало, на ціле місто, для того, щоб дотримуватися безпеки. Також ми дозволяємо працювати приватним садочкам.

Я пропоную прописати за 22-го , але повноцінно громадський транспорт з 25 травня. Чому з 22-го? Щоб не вимагати довідки від сьогоднішнього дня, щоб люди могли без довідок та посвідчень. Є постанова, можемо це прописати.

Тобто, повноцінно транспорт запрацює з понеділка. Тобто, зараз ще він буде працювати в режимі вихідного дня, так як він працював: до 10 ранку і після 16 дня, але з понеділка повноцінно запрацює.

Окрім того, треба попрацювати з приватниками. Щоб здійснювали перевезення згідно постанови. Прохання до людей літнього віку – без потреби не їздити, пільги зберігаються», – зазначив під час засідання міський голова Руслан Марцінків.

Детальніше, у відеотрансляція засідання комісії з питань ТЕБіНС:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Освітяни хочуть відкрити тільки 5 дитячих садків у Франківську. Мер проти

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X