Комунальники завершують модернізацію котельні на вулиці Медичній в Івано-Франківську

Наближаються завершення модернізації та реконструкції котельні, що на вулиці Медичній, 17.

Про це повідомляє прес-служба КП “Івано-Франківськтеплокомуненерго”, передає WestNews.

Як повідомлялося раніше, під час першої частини модернізації було встановлено два сучасні сталеві водогрійні жаротрубні газові котли потужністю 820 КВт італійської фірми «Riello». На даний час вони працюють у штатному режимі, надаючи теплову енергію та гарячу воду обласному державному онкологічному диспансеру та обласній психоневрологічній лікарні № 3.

Згідно із планом модернізації змонтовано і відбуваються пуско-налагоджувальні роботи сучасного твердопаливного водогрійного котла виробництва котлозаводу «Крігер», який працюватиме на деревинній трісці. Потужність котла – 800 КВт.

f11_1001_medych f23_1001_medych

Нині змонтовано обладнання автоматизованої подачі деревинної сировини до котла, так зване «рухоме дно». Також підготовлено приміщення по прийому та зберіганню деревинної тріски і встановлено все необхідне обладнання. Ведуться тестові випробування цілої системи паливоподачі та наладка автоматизації процесу роботи котла в цілому.

Проводяться упорядкувальні роботи на території та в приміщенні модернізованої котельні. Як уже повідомлялося, урочисте відкриття модернізованої котельні заплановане на другу половину січня 2017 року.

Увесь комплекс робіт здійснюється в рамках співпраці комунального підприємства із Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) та Шведським агентством міжнародного розвитку «SIDA».

Читайте також: «Укрспирт» замовив газ на третину мільярда у прикарпатського «БЮТівця» по найвищій ціні

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.