WestNews.com.ua

Конфлікт переходу УПЦ МП: невідомі проникнули в опечатаний храм на Прикарпатті. ВІДЕО

05.02.2019, 14:35  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

5 лютого віряни храму Святих апостолів Петра і Павла смт. Богородчани, що чергують біля культової споруди,  виявили, що пломби, якими був опечатаний храм, – зірвані.

Як стало відомо, близько 10 години ранку група невідомих осіб несанкціоновано проникнула у приміщення храму.

На місце події прибули представники місії ОБСЄ, про те ні їм, ні членам релігійної громади, які звернулися за поясненнями, поліція, що перебувала на території культової споруди, жодних коментарів не надала, інформує WestNews із посиланням на прес-службу Івано-Франківської єпархії УПЦ.

 

Натомість з Районної державної адміністрації поступила інформація про те, що чи то буде, чи то уже проведена інвентаризація церковного майна, для чого була створена відповідна комісія. На запитання, чому члени релігійної громади не повідомлені про створення цієї комісії та опис майна не отримано жодної відповіді.

Наразі члени релігійної громади на чолі з настоятелем  храму Святих апостолів Петра і Павла чергують біля храму та у приміщенні РДА, очікуючи пояснень влади.

За останньою інформацією у приміщенні Богородчанської РДА розпочалася зустріч з першим заступником голови РДА Ігорем Загірняком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Московський патріархат заперечує перехід громади смт. Богородчан до Православної церкви України

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X