WestNews.com.ua

Конкурсанти не підготували проекти пам’ятника Степану Пушику

22.11.2018, 11:42  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 22 листопада, в Івано-Франківську мав відбутися конкурс проектів пам’ятника С. Пушику, інформує WestNews.

Конкурсна комісія вимушена перенести його через те, що до призначеного часу не всі конкурсанти встигли підготувати свої проекти, як наслідок – відсутність достатньої кількості представлених робіт (кворуму). Конкурс переноситься орієнтовно на грудень місяць.

Нагадаємо, 14 серпня на 75-му році життя відійшов у вічність відомий прикарпатець Степан Пушик.  Український письменник, поет, літературознавець, фольклорист, журналіст, громадсько-культурний і політичний діяч, Народний депутат України I демократичного скликання, лауреат Державної премії України імені Тараса Шевченка, заслужений діяч мистецтв України, член Спілки письменників України, кандидат філологічних наук, професор Прикарпатського університету ім. В.Стефаника був непересічною особистістю для Івано-Франківщини та України.

Міська рада Івано-Франківська планує облаштувати в Меморіальному сквері Алею Слави, де першим вставновить бюст Степана Пушика

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Конкурсанти попросили надати більше часу для підготовки проектів незвичної скульптури в Івано-Франківську. ФОТО

22.11.2018, 11:42  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X