WestNews.com.ua

Концепція нашого фестивалю – “місце, де танцюють вдень і вночі”, – організатор Underhill 2019, який проходитиме на Прикарпатті

19.05.2019, 17:30  |  Автор:   Власенко Власта

Різноманітні розваги, перформанси, лазерне шоу, авіапрогулянки та безліч інших дивовижних подій – Прикарпаття цього року вперше прийматиме міжнародний музичний фестиваль Underhill music festival.

Серед гостей цьогорічного фестивалю: Ivan Navi, Друга Ріка, Бумбокс, DZIDZIO, Арсен Мірзоян, MamaRika та багато інших. А ритми сучасної, зокрема, електронної музики на сцені зададуть не тільки українські, але й відомі європейські артисти із Великої Британії, Нідерландів та Ізраїлю.

Детальніше про мету фестивалю, відбір артистів і цільову аудиторію WestNews розповів організатор Underhill 2019 Ігор Аніськін.

Мета фестивалю

Організатори — це рекламне агентство Cube label і квитковий сервіс Gastroli.ua. Це люди, які займаються перманентно концертною діяльністю. Cube label організовує масові заходи впродовж 10 років. Тому ми постійно перебували навколо ідеї власного заходу, який би мав своє чітке обличчя. Він повинен був відрізнятися від усього, що зараз відбувається в фестивальному житті України. Цього року ми стартуємо вперше. Момент нарешті настав: збіглися можливості, бажання і наше внутрішнє розуміння реалізації такого проекту.

Для себе ми виділили дві мети. Перша — це інтертеймент, розваги. Ми хочемо, щоб в Україні з’явився фестиваль, який за форматом буде тематичним музичним парком. І щоб людина, потрапивши на цей фестиваль, занурилась в певну атмосферу та стала співучасником якогось музичного перформансу. Іншу мету ми звикли називати «культурною спадщиною». Наш фестиваль має стати своєрідним перехрестям, де будуть перетинатися інтереси європейців і українців. В планах — створити в Україні інтеграційний проект, в якому можна було б чітко сформувати культурний простір. І на цій платформі займатися інтеграцією європейської та української музики.

Особливості

Як певний маяк для себе ми ідентифікуємо Tomorrowland. Це категорія фестивалів з дуже глибоким зануренням, коли ти настільки поринаєш в атмосферу, що не уявляєш собі життя без такого проекту в майбутньому. Ми поставили собі за нашу мету створити такий фестиваль. Перш за все, це концепція, занурення в розваги, яке прикрашається музикою та технічними елементами.

Ми підготували дуже багато сюрпризів. Вони лежать в різних площинах: від соціальних до технічних. Одна з наших значущих інновацій — це діджей стейдж, яка працює на сонячній енергії. Глобальна ідея зеленої енергії дуже близька європейському фестивалю, такому як Underhill. У нас є божевільна ідея — попросити патронату всієї нашої енергоефективної гілки у Європейського банку реконструкції та розвитку, який супроводжує в Україні програму IQ energy. А також зв’язатися з європейським представництвом Tesla. Можливо, вони зроблять кілька Supercharger заправок поблизу нашого фестивалю.

Однією з фішок нашого фестивалю є те, що він проходить на території приватного аеродрому. Буде дуже багато гостей, які прилетять на маленьких літаках. Ще одна фішка — виступ Baltic Bees — це пілотажна група, яка здобула собі славу в усьому світі. Вони виступатимуть на реактивних літаках L-39 , які дуже круто пофарбовані і виглядають, як маленькі бджілки. Також в усіх гостей буде можливість покататися на повітряній кулі і на маленькому легкомоторному літаку.

Ще один наш фестивальний проект — конкурс силачів Прикарпаття, який ми назвали UNDER STRONG. На території проведення цього конкурсу буде поставлений рекорд України.

Цікаве меню придумали наші кейтерінгісти — це буде ціла окрема атракція. Будуть проходити дегустації, виступи всіх учасників зони кейтерингу.

Також ми пропрацювали місця для того, щоб люди з обмеженими можливостями мали змогу потрапити на фестиваль. Є соціальна програма для студентів, реалізована спільно з нашим партнером — Івано-Франківським національним медичним університетом. Його студентський парламент отримав спеціальний промокод, за яким ми запрошуємо всіх студентів за спецпрограмою. Для учасників АТО, ветеранів, військовослужбовців у нас діє окрема партнерська програма.

Відбір артистів

Концепція нашого фестивалю — «місце, де танцюють вдень і вночі». Відштовхуючись від неї, і підбирали лайн-ап. Ми створили настільки різноплановий фестиваль, щоб отримати максимальний відгук від аудиторії. Для любителів української музики ми зібрали денний лайн-ап, а для любителів електронної музики — нічний лайн-ап, реалізований в зонах Underdance і Underground. Underdance — це майданчик, на якому виступатимуть популярні електронні артисти, а Underground — це майданчик для музичних експериментів. Там виступатимуть колективи, які є музичним авангардом. Хочемо, щоб у цій зоні виникали музичні колаборації, відбувалося схрещування стилів, влаштовувались jam-session.

Вимог артисти ставили перед організаторами дуже багато. Є звичайні, є незвичайні райдери. Як тільки ти починаєш запрошувати будь-якого артиста на точку, яка знаходиться досить на великій відстані від найближчого великого міста, отримуєш багато питань. Open Air — це завжди дуже важка історія. Відстань від міста —  це завжди великі витрати на розміщення, на логістику, артиста, створення під нього інфраструктури. Деякі виконавці їхатимуть зі Львова через те, що інфраструктура Івано-Франківська поки що не готова до таких заходів. Під Underhill будуть будуватися нові готелі, створюватиметься новий номерний фонд, нові ресторани, кафе. Але всі зміни відбудуться лише на другий-третій фестиваль. Ми подбали про те, щоб реалізувати наметове містечко і прокат наметів для людей, які захочуть залишитися на ніч. Також підготували місце для трейлерів.

Ми відразу будь-якому артисту розкривали нашу концепцію. Багатьом виконавцям, незважаючи на їхні підвищені вимоги, сподобалася ідея. Наша рекордна сцена у вигляді літака має довжину крил близько 100 метрів. Ми показуємо артистам кілька фотографій, які демонструють приблизний вид зі сцени, аеродром, локації. Я думаю, ті виконавці, які погодились у нас виступати, отримають задоволення від виступу. Можливість стояти на сцені і дивитися на гори дістається не кожному.

Були артисти, які відмовились виступати, але цю історію ми поки не розкриваємо. Проте артистів, які б сказали, що їм не подобається сцена, концепція або ідея фестивалю, не було жодного. Всі відмови були через щільний розклад артиста. Ми вели переговори з усім першим ешелоном української естради, по електронній музиці з усією сотнею діджеїв і проектів світової сцени. Команда задоволена лайн-апом та артистами, які погодилися приїхати.

Є ще один хедлайнер, якого ми поки що тримаємо в таємниці. Чекаємо відповіді від нього та ще від одного спонсора. Як тільки все стане зрозумілим, ми покажемо гарний таймлайн всього нашого фестивалю. Тоді гості вже точно зможуть відмітити час виступу своїх улюблених артистів і планувати саму поїздку.

Ми себе обмежуємо в ідеях для того, щоб реалізувати той мінімум, який точно підкреслить цілі і внутрішню філософію нашого проекту. Дві сцени — це основа концепції, ми докладемо всіх зусиль, щоб її реалізувати. Від денної сцени до нічної естафета передається за допомогою серії піротехнічних вибухів. Ми вважаємо, що це кульмінаційний момент дня — від нього не відмовишся. Постійно себе обмежуємо в якихось технічних нововведеннях. Все, що ми не реалізуємо, ви побачите в фільмі про фестиваль After movie, after hill. Це буде історія того, як все починалося і до чого все прийшло.

Аудиторія

Ми виділили для себе три групи. Перша — це молоді люди 18+. Вони віддають перевагу активному способу життя, мають середній достаток, люблять фестивальні тусовки, подорожі, клубні розваги, нові знайомства та колаборації . Далі — 30+. Це люди, які вже хочуть бути причетні, вони не такі драйвові, як молодь, і не готові жити в наметі. Для них ми будемо створювати окремі лаундж-зони, vip-сектор, програму розваг, меню. Треті — сім’ї з дітьми. Для цієї цільової аудиторії ми розробили спеціальну програму. Про неї ми оголосимо 1 червня — в День захисту дітей. Ми хочемо, щоб діти до 12 років приходили з батьками безкоштовно. У нас будуть для них зони активності, парк атракціонів, авіашоу.

Будуть зони кейтерингу, меню опрацьовується — дуже специфічне. Цим завідує дуже серйозний ресторатор з Івано-Франківська. Буде відділ контролю якості. Ми очікуємо 20 000 чоловік, тож запаси їжі, алкоголю, фестивального харчування робимо в два рази більше. Якщо буде погана погода, побудуємо над зоною кейтерингу величезний навіс.

Мерія надасть цільові маршрути від Івано-Франківська до аеродрому і назад. Це будуть брендовані нашими наклейками автобуси. Пізніше ми проанонсуємо місця їх зупинок.

Спілкуємось також з Національною поліцією про розміщення тимчасових знаків, які б показували дорогу до фестивалю.

Плани

У планах — не одне десятиліття фестивалів Underhill. Вся концепція фестивалю в цьому регіоні — це проведення двох типів івентів. Одного — влітку, іншого — восени. Це Underhill і Winterhill. Тим, хто дивився «Гру престолів», слово winterhill має бути знайомим. Underhill — великий літній open air, а Winterhill — це тематичний парк зимових розваг і видів спорту. Ми плануємо, що Underhill стане щорічним фестивалем, платформою для переговорів та діалогів. Underhill — не просто івент, це щось більше.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X