Копачі Франківська прозвітували щодо відновлення доріг, тротуарів та зелених зон після проведених розкопок

14 листопада в залі засідань Івано-Франківського міськвиконкому відбулася щотижнева оперативна нарада у міського голови.

Зокрема, під час оперативки розглянули питання про стан відновлення доріг, тротуарів та зелених зон після проведених розкопок, повідомляє WestNews.

«Станом на 14.11 незаритими є дев’ять ордерів на розкопки. Від 1.10 до 13.11 підприємством здійснено 13 розкопок”», – розповів генеральний директор КП «Івано-Франіквськодоекотехпром» Роман Кімачук.

За його словами, по даним об’єктах відновлено або в процесі відновлення тротуари, газони та дворові проїзди. Окрім того, за період з 1.10 по 13.11 встановлено 5 люків та 9 дощових решіток.

«Ми розкопки проводимо, як правило на Зеленій зоні та прибудинкових територіях, не на дорозі. Станом на 14.11 незакритими в нас є 14 ордерів (усього – понад 70). Якщо погодні умови дозволять, то ми найближчим часом закриємо усі розкопки», – наголосив директор ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Василь Рущак.

“Розкопки всі будуть засипані, якщо асфальт буде – заасфальтуємо”, – додав він.

«У поточному році СТЕКом було отримано шість ордерів, закрито – п’ять. Один об’єкт на Сахарова ще не закритий», – додав директор ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» Олег Вечеринський.

“Дивіться на Сахарова гарно все зробіть, там, на тому місці має бути пам’ятник Андрієві Мельнику. Щоб там все було добре”, – відповів міський голова.

ef007f82051a44e97fae66cff3f077b8_XL

 

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.