WestNews.com.ua

Королева Великобританії відповіла на запрошення студентів приїхати до Івано-Франківська

04.05.2019, 15:40  |  Автор:   Власенко Власта

Як раніше повідомляв WestNews, студенти та викладачі одного з вишів Івано-Франківська запросили в гості Королеву Великобританії Єлизавету ІІ.

На ім’я її Величності написали офіційного листа. Королеву чекали 30 серпня на посвяту першокурсників у студенти. Нещодавно Університет Короля Данила отримав відповідь від Єлизавети ІІ. Про це вони повідомили в соцмережі Facebook.

“Тепер про Університет Короля Данила знають навіть в Букінгемському палаці! На жаль, Королева дуже зайнята і не зможе відвідати посвяту у студенти. Але ми впевнені, що 30-го серпня вона згадуватиме нас і шкодуватиме, що пропускає таке дійство!” – йдеться в повідомленні.

До слова, студентство пропонує звести на проблемній ділянці біля міського озера сквер на честь Романа Гурика.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знай наших! Студент ПНУ тріумфував на чемпіонаті України з боксу. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X