WestNews.com.ua

Коронавірус в Івано-Франківську: за тиждень захворіли п’ятеро дітей. ФОТО

14.07.2020, 9:05  |  Автор:   Менів Андрій

У вівторок, 14 липня, відбулася щотижнева оперативна нарада в міського голови Івано-Франківська.

Зокрема, під час засідання розглянули питання про організацію роботи закладів охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID–19), інформує WestNews.

«Станом на ранок ЦМКЛ заповнена на 73 %, МКЛ № 1 – 71%. Загалом, в Івано-Франківській ОТГ всього зафіксовано 959 випадків, померло 45 осіб, за тиждень – лише одна особа.

За тиждень захворіли ще п’ятеро дітей. Важких форм немає. Усі ці діти лікуються в обласній клінічній лікарні”, – розповіла Марія Бойко – начальник управління охорони здоров’я.

«Зважаючи на те, що в нас фактично немає карантину, ця кількість не є критичною. На щастя. Але мусимо десь перетерпіти, перехворіти. У нас немає пацієнтів рядами. Це не є критичним.

Для цього треба спокійно ставитися. Сьогодні я не басу катастроф. Так, хворіють, але летальних випадків не так багато. Якщо помирають, то мають супутні хвороби», – зазначив мер Руслан Марцінків.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За вихідні 40 нових випадків захворювання: ситуація з COVID-19 в Івано-Франківську

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X