WestNews.com.ua

«Коронавірус вбиває не тільки людей, а й людську совість», – Марцінків

20.03.2020, 16:39  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків обурений з приводу того, що аптеки та магазини самовільно підвищують ціни.

«Коронавірус вбиває не тільки людей, а й людську совість. Багато хто вирішив заробити на людському горі, на горі українців, і підвищив в цей час ціни», – наголосив мер під час традиційного прямого онлайн-включення в мережі Facebook.

«Коронавірус вбиває не тільки людей, а й людську совість. Багато хто вирішив заробити на людському горі, на горі українців, і підвищив в цей час ціни», – наголосив мер.

«Наша комісія з надзвичайних ситуацій звернулася до відповідних органів, щоби здійснили перевірки. Це Антимонопольний комітет, і Державна інспекція з ліків, щоб вони перевірили аптеки та магазини на предмет того, чому зростають ціни»,- додав Марцінків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд вже сьогодні може оголосити надзвичайну ситуацію на Івано-Франківщині

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X