WestNews.com.ua

Кошти для дітей-сиріт: франківці долучились до благодійного аукціону. ФОТО

07.12.2018, 9:03  |  Автор:   Власенко Власта

Днями у рамках «KidsFashion» відбувся благодійний аукціон «Краплинка серця».

Укропівка Світлана Оришко та громадські активістки Тетяна Терсенова-Завадовська, Ольга Марчевська, Олена Дорошенко збирали кошти для вихованців Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

«Ми регулярно відвідуємо цей заклад. І не з чуток знаємо, що потрібно цим діткам. Ми часто приносимо їм теплий одяг, взуття, іграшки, смаколики. Системно допомагає діткам і Олександр Шевченко. Цього разу, напередодні свята Миколая, ми вирішили долучити до добрих справ франківчан. І надзвичайно приємно було спостерігати за тим, як вони пропонували немалі кошти за наші лоти», – каже Світлана Оришко.

 Загалом з аукціону продали більше десяти лотів. Це картини, книги, скі-пас на катання у туристичному комплексі «Буковель», набір крафтового хліба. Частина лотів, вишиті картини та аплікації, – вироби самих вихованців центру.

«Ми з багатодітної сім’ї, нас п’ятеро. Знаємо, що завжди треба ділитися з іншими та бути милосердними. Тому вирішили взяти участь у аукціоні», – каже Вікторія Гайдей.

Загалом на благодійному аукціоні «Краплинка серця» вдалось зібрали 8778 гривень.

 «За вилучені кошти плануємо закупити матеріально-технічне обладнання для Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.  Дякуємо усім небайдужим людям», – зазначили організаторки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На запрошення Олександра Шевченка бійці АТО з усієї України відпочивали у Буковелі. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X