WestNews.com.ua

“Кошти треба витрачати на людей молодше 65 років, “а не на трупи” – міністр охорони здоров‘я про лікування українців

26.03.2020, 9:51  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Міністр охорони здоров’я Іллч Ємець в ефірі одного з телеканалів практично заявив, що лікувати і витрачати кошти потрібно «не на трупи», а на тих кому менше 65 років.

«Ми ж знаємо статистику, скільки в нас людей, старших за 65 років. Хоч це і прикро, але тривалість життя середня для чоловіків, по-моєму, складає 65 років. Тому я скажу відверто, що фінансисти, які нам повинні допомагати, починають розраховувати на тих людей, які ще у нас ще живі. Я не жартую, і не лякаю. Я весь час кажу: ви підрахуйте, скільки нам треба виділити фінансів на живих людей, а не на трупів».

Андрій Смолій обурився сказаним та опублікував у соцмережі пост з відповіддю:

Скажіть це десь в Німеччині, чи Британії, а може в США.
Спочатку вони гроблять медицину та знищують реформу, потім вони продають маски на ліво-на право, а тепер лікувати тих кому за 65 вже не потрібно…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З 11 прикарпатців, які захворіли на COVID-19 за минулу добу, шестеро – з Івано-Франківська

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X