WestNews.com.ua

Косівчанин здобув бронзу на чемпіонаті світу з шашок. ФОТО

17.10.2020, 15:06  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Звання “Спортивна гордість Косівщини” присвоїли Івану Олексюку з Бабина, який нещодавно повернувся із Туреччини бронзовим призером чемпіонату світу з шашок-64 серед юнаків.

Хлопець став бронзовим призером чемпіонату світу з шашок-64 серед юнаків, повідомляють на сторінці Косівської РДА у Facebook.

Іван Олексюк вже є кандидатом у майстри спорту України з шашок. Також хлопець став багаторазовим призером чемпіонатів України з шашок, неодноразовим учасником міжнародних змагань з шашок.

16-го жовтня подяками відзначили батьків спортсмена. За вміння віднайти та розгледіти спортивний талант у дитині, наполегливу систематичну працю, самовідданість у розвитку та пропаганді шашок і шахів на Косівщині нагороджений також перший тренер бронзового призера чемпіонату світу з шашок-64 Володимир Хлопков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Косівщині відновили криївку, де билися партизани з чекістами. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X