WestNews.com.ua

Косівщина потрапила до “червоної зони”: відколи та які обмеження діятимуть на території району

14.08.2020, 21:58  |  Автор:   Хромей Зоряна

Косівський район віднесено до червоного рівня епідеміологічної небезпеки через COVID-19. З цього приводу сьогодні, 14 серпня, голова райдержадміністрації Петро Іванишин позачергово провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Заслухавши районних керівників стосовно погіршення епідемічної ситуації пов’язаної із поширенням на території району, комісія вирішила з 17 серпня 2020 року на території Косівського району заборонити проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних) заходів за участю більше ніж 100 осіб та більше однієї особи на 20 кв. м. площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід, діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, крім готелів, йдеться на сторінці Косівської районної державної адміністрації.

Також забороняється проведення закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації, крім: надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів, надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим, надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними захворюваннями, надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах, проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я людей. Пацієнти, яким надається медична допомога у зв’язку з проведенням планових заходів з госпіталізації, підлягають обов’язковому тестуванню на COVID-19.

Заборона стосується й діяльності спортивних залів, фітнес-центрів, оздоровлення та відпочинку дітей в закладах оздоровлення.

Не менш важливим є і скасування регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним, залізничним транспортом, приміським, міжміським, внутрішньообласним та міжобласним сполученням, крім перевезення: легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п’яти осіб без урахування осіб віком до 14 років, службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які поінформовано не менше ніж за два дні органи Національної поліції.

Забороняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти, приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сферах культури, закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, торговельного і побутового обслуговування населення.

Дозволяється торгівля продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку, торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень, відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

До слова, крім Косівського району, до “червоної зони” потрапив і Городенківський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:В одній із церков Коломийської ОТГ – масове захворювання на COVID-19

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X