WestNews.com.ua

Крамер проти вбивці: в Івано-Франківську відомий письменник та журналіст презентував новий роману

25.10.2018, 11:15  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У четвер, 25 жовтня, в Івано-Франківську відбулася презентація нового роману відомого місцевого письменника та журналіста, екс-редактора тижневика “Західний кур’єр” Василя Добрянського, інформує WestNews.

Під час презентації автор (творчий псевдонім Борис Крамер) розповів про деякі перипетії роману, а також анонсував нові твори, які ось-ось з’являться друком.

Щодо нового роману, який має назву “ПЕРНАЧ ПОЛКОВНИКА ВУХНАЛЯ”, то в ньому йдеться про те, що у місті з’являється таємничий лиходій професор Вознесенський, який полює на історичні артефакти. І зразу згорає хата коваля Циганчука, в якій знаходять непізнаний труп.

Автор веде читача через довгу інтригу, яка сягає аж Конотопської битви Івана Виговського з “московітами”. Але захоплюючий сюжет закінчується розкриттям убивства.

Ті, хто вже ознайомився із новим виданням, запевняють, що відірватися від детективу не можна до останньої сторінки. До слова, роман відзначений Дипломом міжнародного конкурсу «Коронація слова».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “МАНДРИ АЛІСИ”: В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ПОКАЗАЛИ ШОУ-ВИСТАВУ ДЛЯ ДОРОСЛИХ. ФОТО/ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X