WestNews.com.ua

“Край.Ка”: в Івано-Франківську просто неба відбувся етнопоказ українських дизайнерів. ФОТО

05.05.2019, 17:13  |  Автор:   Менів Андрій

У неділю, 5 травня, в Івано-Франківську відбувся модний показ “Край.Ка”, під час якого місцеві дизайнери презентували традиційний національний одяг з льону, інформує WestNews.

Учасники дійства побачили вісім дизайнерських колекцій, що представляють національні мотиви Карпатського краю, етно-стильові тенденції сучасного одягу, карпатську вишивку та модні тренди.

Зокрема, свої колекції представили: Любава, Оксана Бейлах, Ольга Стрельцова, Різник Людмила, Петрів Оксана, Шуневич Галина, Маріанна Назарук, “Вуставка”, “Гаптувальня”.

“Край.Ка” – це не просто вишиванковий показ, це колекції традиційного вбрання на сучасний лад. Мова йде про національні мотиви Карпатського краю, етно-стильові тенденції сучасного одягу, автентична карпатська вишивка та модні тренди.

Особливість, що об’єднала всі колекції – використання етнічних мотивів із тенденціями сучасної моди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сонячне дефіле: в Івано-Франківську діти з особливими потребами спробували себе у ролі моделей. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X