WestNews.com.ua

Криміналісти поліції Івано-Франківщини розповіли школярам про свою професію 

28.02.2020, 21:00  |  Автор:   Порепа Петро

Інформує WestNews із посиланням на сектор комунікації ГУНП в Івано-Франківській області.

Начальник сектору криміналістичного забезпечення Ігор Брич розповів старшокласникам про криміналістику, як галузь науки в цілому, окреслив обов’язки, покладені на працівників підрозділу криміналістичного забезпечення, детально зупинився на документуванні слідчих дій та показав, як відбувається збір деяких видів слідової інформації.

А також провів майстер-клас та продемонстрував, як правильно виявляти сліди відбитків рук на різних поверхнях.Учні мали змогу ознайомитися із вмістом криміналістичних валіз.

Захід був цікавий та корисним, оскільки школярі виконували завдання та ближче ознайомилися з роботою професіоналів.

Окрім того, працівники сектору відбору ГУНП в області ознайомили школярів з переліком закладів вищої освіти МВС України, які здійснюють підготовку фахівців для різних підрозділів поліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Херсоні школярі школи познущалися над однокласником і зняли все на відео

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X