WestNews.com.ua

Культурне Прикарпаття в 2020 році: плани та перспективи

13.01.2020, 10:15  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У понеділок, 13 січня, відбулась щотижнева нарада голови Івано-Франківської ОДА Дениса Шмигаля з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів, центральних органів виконавчої влади.

Зокрема, під час наради розглянули питання про основні напрямки роботи галузі культури у 2020 році, інформує WestNews.

“2019 рік був динамічний та успішний. Це стало можливим завдяки збереженню хороших фахівців, високої гастрольної активності. Наш театр став національним академічним драматичним театром. Окрім того, наприкінці в року в список ЮНЕСКО увійшла наша Косівська кераміка”, – зазначив Федорак Володимир, начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

«В 2020-му році маємо такі основні завдання: збереження установ, які функціонують в напрямку культури і мистецтв. Ми маємо 4 тисячі пам’яток, які становлять колосальну спадщину, яку ми маємо охороняти та зберігати», -додав він.

Нагадаємо, що в 2020-му році бюджет обасті планує виділити 11 мільйонів на культуру.

«Шість міжнародних, вісім всеукраїнських, а загалом – понад 100 культурно-мистецьких заходів заплановано в 2020 році. Буде продовжуватися співпраця з районами та ОТГ. Триває підтримка театрів та філармонії. Цього року виповнюється 80-річчя обласної філармонії імені І.Маланюк”, – розповідає пан Федорак.

«В 2020-му році спрямовуємо в музейні заклади цифрування всіх об’єктів та всіх експонатів – 135 тис. Це колосальна робота», – каже керіник управління культури ОДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рік мостів та доріг, аеропорт та нова стратегія: що запланував на 2020-й очільник Прикарпаття Денис Шмигаль

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X