WestNews.com.ua

Кумедні винаходи людей, щоб зменшити ризик захворювання на COVID-19. ФОТО

10.08.2020, 22:22  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У зв’язку з пандемією коронавірусу, люди намагаються знайти будь-які способи для боротьби з поширенням інфекції. Відтак, поки світ чекає на ліки та вакцину проти COVID-19, деякі люди втілюють в життя свої екстравагантні та кумедні ідеї.

Про це інформує WestNews з посиланням на “24 канал“.

Що люди тільки не вигадають, аби замінити захисну медичну маску для обличчя. Хоч такий підхід досить екологічний, однак його навряд можна вважати ефективним або безпечним. Зокрема, цей чоловік використав замість маски шкірку дині.

Так,  родина з Сектору Гази використовувала листя капусти для захисту обличчя дітей.

Також, у деякі люди стикнулися з проблемою, що неможливо розблокувати телефон зручним методом. Оскільки багато людей звикли розблоковувати телефон за допомогою ідентифікації обличчя, дизайнер Даніелі Баскін із Сан-Франциско створив респіратор N-95, який допоможе вирішити це питання.

На північному сході Німеччини, а саме в місті Шверіні, власники однієї кав’ярні почали видавати своїм клієнтам незвичні головні убори. Це звичайні капелюхи, до яких прикріплені поплавці для басейну, які виготовлені зі спіненого поліетилену. Довжина поплавців дозволяє зберігати соціальну дистанцію щонайменше 1,5 метра, а легкість матеріалу не приносить гостям закладу жодних незручностей.

Лондонська дизайнерка Пол Кокседж створила ковдру, яка не дозволяє людям розташовуватись ближче, ніж дозволяють сучасні правила соціальної дистанції, адже має всього чотири чітких місця, на яких можна розміститися.

У Румунії ж чоботар Григор Луп, у місті Клуж, змайстрував шкіряні черевики, які допомагають дотримуватись соціальної дистанції. За європейськими мірками ці черевики 75 розміру і якщо люди в такому взутті стануть навпроти одне одного, то між ними буде збережена соціальна дистанція у півтора метра.

Німецький філіал популярної франшизи Burger King після послаблення карантину та відкриття ресторанів створив незвичний головний убір. Це картонна корона діаметром у два метри, яка допомагає відвідувачам закладу дотримуватись соціальної дистанції. Вона є безкоштовною – її видають у деяких закладах країни разом з замовленням.

 

Італійська студія MARGstudio презентувала надувний щиток для обличчя. За словами розробників, він дозволяє людям безпечно спілкуватися з оточенням та не заважає споживати їжу та напої у громадських закладах харчування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Польща оновила перелік осіб, які можуть не проходити карантин після в’їзду до країни

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X