Куй залізо, поки гаряче: як в Івано-Франківську міжнародний фестиваль ковалів відкривали. ВІДЕО

Як вже повідомляв WestNews в Івано-Франківську розпочався триденний фестиваль ковальського мистецтва.

Фестиваль традиційно включає: демонстрацію ковальської майстерності; ярмарок кованих речей та сувенірів, виготовлених ковалями України та зарубіжжя; майстер-класи з різних технік кування; виступи музичних колективів; виставку «Орнаментальне ковальство»; конференції.

Організатор свята Сергій Полуботько розповів, що цьогоріч учасники фестивалю спільно куватимуть птахів, які згодом розмістять на троси. Вони висітимуть в повітрі та їх підсвітять у проході між вулицею Галицькою і Майданом Шептицького.

Детальніше у сюжеті WestNews:

До слова, впродовж трьох днів Івано-Франківськ поринув у атмосферу міжнародного фестивалю “Карпатський простір”.

У рамках фестивалю в Івано-Франківську розповіли цікаві деталі майбутнього фільму місцевої авторки. Місто Івано-Франківськ – один із головних персонажів книги Фелікс Австрія Софії Андрухович майбутньої екранізації роману. Продюсер розповіла про роботу над проектом, про те, яка роль відведена місту Станиславів у фільмі та чи відрізнятиметься стрічка від оригінального твору.

У п’ятницю, 4 травня, в Івано-Франківську відбувся показ фільму “Моє місто. Сто років на екрані”. А гість – письменник Тарас Прохасько. Він розповів про те, як змінилося наше місто за останні сто років, про те, що варто зберігати крізь роки, а що можна осучаснювати згідно вимог часу, про візуальну та емоційну прив’язаність до міських ландшафтів і середовища.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міжнародний фестиваль “Карпатський простір”: як це було. ВІДЕОСЮЖЕТ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.