Квартира в Іспанії та іноземна валюта на рахунках: що за рік нажив міський голова Косова Юрій Плосконос

08.04.2019, 15:00  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

1 квітня 2019 року в Україні збіг термін подачі щорічної електронної декларації, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Традиційно WestNews аналізує, чи змінилися статки чиновників. Міський голова міста Косова Плосконос Юрій Олександрович також подав свою декларацію та вказав, що нажив за 2018 рік.

Дохід сім’ї Плосконос за рік становив 1 198 431 гривні, що на 58 591 гривню більше, ніж торік. Юрій Олександрович отримав 175 635 гривень заробітної плати. Це близько 14 636 гривень у місяць. Майже мільйон гривень за рік заробила його дружина, Оксана Михайлівна, а саме – 993 634 гривні. Жінка займається підприємницькою діяльністю. Також є підприємцем й їх син Олег: за рік він отримав дохід 26 162 гривні. До того, хлопець отримав зарплату – три тисячі гривень – за основним місцем роботи у міському комунальному підприємстві “КОСІВ” Косівської міської ради.

За рік суттєво знизилися грошові активи сім’ї мера. У 2017 році було задекларовано 1 737 787 гривень, а цьогоріч лише 992 710. Юрій Олександрович розмістив на рахунку готівкові кошти у розмірі 26 500 євро, його дружина – дві тисячі доларів, а син – три з половиною тисяч доларів.

Цього року дружина мера Косова придбала в Іспанії квартиру, загальною площею 82 м2Вартість – 551 100 гривень.  Це 3-кімнатна квартира в місті Кокентайна.

Фото Оксани Плосконос

Цей факт у мережі “Фейсбук” набув розголосу. У ексклюзивному коментарі WestNews міський голова Косова пояснив ситуацію із придбанням житла в Іспанії.

«Те, що моя дружина купила квартиру, ніхто й не приховував. Задекларую, згідно з законом, в декларації за 18-й рік, тому що куплена в цьому році. Якщо б покупцем був я (декларант), то мав би задекларувати на протязі 10-ти днів з моменту покупки, якщо покупець є член сім’ї декларанта – то декларується в декларації за рік», – пояснив мер.

Як підтвердження своїх слів, він надав фото документа, який засвідчує купівлю:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Продав офіс, але збільшилася зарплатня: як за рік змінилися статки міського голови Коломиї Ігоря Слюзара

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X