WestNews.com.ua

Квашена капуста, мариновані огірки, солянка: як прикарпатці готуються до зими

16.10.2020, 13:40  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Сезон «закруток» – так в народі називають осінній період. Кажуть, що ця традиція навіяна чи то предками, чи СРСР, і є пережитком минулого. Однак, не варто відкидати той факт, що сотні українців щороку знову і знову дістають свої закаточні ключі, запаси банок, скуповують кришки і віддано стають до роботи.

WestNews провів коротке опитування та поспілкувався з людьми різного віку щоб дізнатись, що традиційно роблять у їхніх сім’ях для вдалого зимування.

Доступно, але дорого

Пані Марії 47, наче не стара бабуся (жартує про себе жінка), але все одно щороку робить традиційні закрутки. Причина банальна і проста: у супермаркеті купити можна, але це влетить у копійку. Наприклад, банка консервованих огірків (680 грамів) коштує 53 гривні, а кілограм звичайних огірків сорту корнішонів – 32 грн. Тож не важко порахувати, що закуповуватись в магазині легко, однак, у кілька разів дорожче, ніж робити самому.

«Я заробляю нормально, але щоб купити стільки, скільки їсть моя сімя, треба буде витратити пів або цілу зарплату за місяць. І то не знаю чи вистачить на цілу зиму, чи будемо ще купляти», – розповіла жінка.

Смак з дитинства

«Я завжди з мамою колись квасила капусту, зараз роблю так само, бо ні один куплений варіант не задовільняє мене по смаку», – каже 24-річна Оксана.

Дівчина одружена і в свою нову родину перенесла уже сімейну традицію і рецепт, бо вважає, що ніякі гроші не зможуть компенсувати смак з дитинства. А також зауважує, що саме роблячи своїми руками, можна бути впевненою у якості і натуральності продукту.

Навіщо це треба?

Мирослава виросла в традиційній родині, де заготовляли на зиму все, навіть «крутили компоти». Після створення своєї родини відмовилась від цього.

«Мені 30 і я вважаю, що в такому віці свій час варто витрачати на щось корисніше. Їжу я можу купити в супермаркеті, а отже і консервацію теж. Видихнула з полегшенням коли змогла самостійно вирішувати що робити, а що ні. Мені здається, що це реальний «совок» і від цього варто позбавлятись.

А мені лінь

Старші люди кажуть, що молодь дуже лінива і нічому не навчена, але Ольга Миколаївна долає стереотипи.

«Всьому я навчена. Добре вміти, але не робити, так казала мені бабуся. В свої 57 років я можу дозволити собі полінуватись, ми з чоловіком живемо вдвох, діти вже давно окремо. Консервацію любимо, але не дуже часто їмо, здоров’я не дозволяє. Іноді донька балує нас смачним, бо вона робить всі ці салати. Не треба слідувати стереотипам, робити «бо так треба», не хочеться – не крутіть. Слава Богу ніхто з голоду не помре, є де купити».

Мама “підставляє своє плече”

21-річна студентка Марина покладається на маму, каже, що у гуртожитку явно не до цього, та й краще мами не зробить ніхто.

«У нас велика родина, сестри і брати мають вже сім’ї, дітей, але ніхто таке не робить. Просто коли мама крутить, то всі приїжджаємо, помагаємо, а потім беремо коли треба. Я теж так буду робити, бо в мами найсмачніше виходить, та й «гуртом легше батька бити». 6 газдинь на кухні дуже швидко все роблять».

Зауважимо, що 90% опитаних повідомили, що все ж купляють в суперамркетах певні продукти, наприклад, картоплю і цибулю. Але хочемо дізнатись і у вас що ж ви заготовляєте на зиму. Діліться своїми рецептами у Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську презентували “Дорогу смаку”. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X