WestNews.com.ua

“Ледве скинула зайві кілограми”, – відома письменниця з Прикарпаття

06.07.2020, 17:55  |  Автор:   Менів Андрій

Під час карантину у співачки й письменниці Ірени Карпи з’явилося нове хобі – випічка. До цього ніколи в житті вона не готувала десертів.

“Випічка – це жахливе хобі. Я ніколи в житті не пекла й не робила десертів. А тепер я просто королева павлових, наполеонів, тірамісу й іншого смачного та некорисного. Ну його, таке хобі. Ледве вийшло скинути зайві кілограми”, – сказала Ірена Карпа Gazeta.ua.

“Готувала я більше й натхненніше, ніж творила прекрасне і вічне. Але все ж таки на карантині завершила роботу над книжкою “Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете”. Також дописала серію оповідань для аудіоформатів. Вони кумедні, там є все: від маніяків і апокаліпсиса до спокійних морських елегій. За ними цікаво простежувати зміни мого психологічного стану під час карантину”, – додала вона.

Також Ірена Карпа зізналася, що під час карантину найважче було з дистанційною школою.

“Домашні роботи ризикували серйозно попсувати мої стосунки з дітьми. В якийсь момент я махнула рукою і перестала їх контролювати: якось там вони ту домашку робили, а я більше не лізла. Наші стосунки вирівнялися. З чоловіком все було нормально, не бісив мене. Ми просто тихо працювали в окремих кімнатах”, – розповіла письменниця.

“Через карантин я багато втратила, як і всі, хто працює у сфері культури й туризму. Навчальні курси, письменницьку резиденція для моїх студентів – усе довелося скасувати. І книжкові презентації та лекції в Німеччині, Голландії, Угорщині й Польщі також. Я вже мовчу про Україну, поїздку до якої чекала з нетерпінням. Намагаюся про це не думати. Вірю в те, що своїх читачів я зовсім скоро побачу, та ще й із новою книжкою”, – додала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ірена Карпа в оригінальний спосіб повідомила про свій приїзд до України. ФОТО

06.07.2020, 17:55  |  Автор:   Менів Андрій

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X