“Лепетуни”: в мережі з’явився мультсеріал для вивчення української мови. ВІДЕО

Автори проекту “Мова — ДНК нації” випустили перший епізод дитячого мультсеріалу “Лепетуни”.

Кожна серія навчатиме дітей правильно розмовляти українською мовою. Серед персонажів мультсеріалу — Лепетун, його дружина Ярина та діти Андрійко і Леся, інформує WestNews з посиланням на Gazeta.ua.

“Багато батьків прагнуть навчити дітей говорити українською, але самі навіть не завжди знають, як правильно називаються звичайні побутові речі. Власне тому в нас з’явилася велика ідея – створити “українську Пеппу” або мультсеріал для малечі. Ми публікуватимемо наші мультики на Youtube – і в батьків буде більше часу для власних справ, поки діти дивитимуться корисні мультики й навчатимуться говорити українською”, – каже Наталія Клименко, засновниця проекту “Мова – ДНК нації”.

Гроші для створення мультфільму зібрали на платформі громадського фінансування “Спільнокошт”. Для втілення задуму доброчинці пожертвували 262,5 тис грн.

Наступна серія вийде через два тижні. Всього епізодів має бути десять.

 

До слова, волонтерський освітній проект “Мова — ДНК нації” виник 2014 року. Наталія Клименко створила сторінку в мережі Facebook. Там вона публікувала мовознавчі замітки. Чоловік Наталії малював ілюстрації до правил. Головний герой на картинках — червоний язик Лепетун. Згодом у проекту з’явився власний сайт та мобільний додаток. Проект допомагає українцям уникати типових помилок в мовленні та збагачувати лексичний запас. У Facebook сторінку “Мова — ДНК нації” вподобали 46 тис користувачів.

Нагадаємо, у Франківську відбулася презентація сучасних книжок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  До Дня української мови: чи є у Франківську неграмотні вивіски

Загрузка...

Comments are closed.