WestNews.com.ua

«Лідер інновацій в освіті»: Прикарпатський університет отримав почесне звання

24.10.2020, 16:34  |  Автор:   Хромей Зоряна

«Лідер інновацій в освіті» – таке почесне звання отримав Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника. Конкурс на його отримання відбувся у Києві в рамках ХІI Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та ХI Міжнародної виставки World Edu.

Організувала й провела виставку компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, йдеться на сайті ПНУ.

Нагороди отримали автори конкурсної роботи: Руслан Запухляк, Микола Кузь, Тетяна Остафійчук, Наталія Павлюк.

За вагомий особистий внесок і активну організаторську діяльність з інноваційного розвитку освіти відзначено Подякою також ректора університету Ігоря Цепенду. І за розробку та впровадження інноваційних педагогічних технологій нагороджено Подякою проректорку університету з наукової роботи Валентину Якубів.

Довідково:

«Інноватика в сучасній освіті» – єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти. Це ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проєктів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами, професійне інформаційне поле для ділових контактів із розвитку науково-технічних досліджень, академічного обміну школярами, студентами, викладачами, обговорення аспектів упровадження сучасних технологій, методик безпосередньо в навчальний процес.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Ректор ПНУ став лауреатом Премії імені Дмитра Яворницького

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X